TÖÖTAME 1. SEPTEMBRINI SUVISE TÖÖGRAAFIKU ALUSEL.  ETTEVÕTTE MÜÜGISAAL ON KÜLASTUSTEKS AVATUD E-N 8.15 - 15.00. TELLITUD KAUPADE VÄLJASTUS TOIMUB LAOST E-N 8.15 - 17.00

 

 

 

 

 

AvalehtTootedDisaintootedMandelli

Mandelli

Mandelli on 1953. aastal asutatud ukse- ja aknalinkide tootmisega tegelev Itaalia ettevõte, kelle valikust leiab tooteid nii klassikalisse kui ka modernsesse interjööri.

Pinnaviimistlustest on saadaval ligi 20 erinevat tonaalsust, mida mõne mudeli puhul on kombineeritud portselani, marmori, betooni ja isegi nahaga.

Mandelli tooted on kõik 100% valmistatud Itaalias. Itaalia ühe vanima ja tuntuma tootja Mandelli tooted on hinnatud oma kõrge kvaliteedi ning laia mudeli- ja pinnaviimistlusvalikute poolest.

Tootekataloogiga saate tutvuda siin:

Mandelli

     

    

Ümaral rosetil Mandelli ukselingid sobivad kasutamiseks nii Skandinaavia (SC) kui ka Euroopa (E) standardi lukukorpustel (sh. Bonaiti magnetlukkudel).
Oluline teada! Kandilisel rosetil Mandelli ukselingid sobivad kasutamiseks üksnes Euroopa (E) standardi lukukorpustel (sh. Bonaiti magnetlukkudel). 

Modernseid Mandelli lingimudeleid soovitame kasutada koos peithingede ja Bonaiti magnetlukkudega. Ühtse lõpptulemuse saavutamiseks soovitame linkide juurde valida nendega toon-toonis lukukorpused ning hinged. 

Klassikaliseid lingimudeleid soovitame kombineerida S.A.B. klassikaliste ja laias pinnaviimistlusvalikus lukukorpustega.