Ettevõtte müügisaal on külastusteks avatud E-R 8.15 - 15.00

Tellitud kaupade väljastus toimub laost tööpäeviti kuni kella 17.00-ni.

EELINFO!  21. JUUNIST KUNI 1. SEPTEMBRINI TÖÖTAME
SUVISE TÖÖGRAAFIKU ALUSEL ESMASPÄEVAST- NELJAPÄEVANI

 

 

 

 

 

AvalehtFirmast

Firmast

Firmast

Tegutseme akna- ja uksetarvikute tarnijana aastast 1995. Ettevõte baseerub Eesti kapitalil, kuid tegutseme rahvusvaheliselt. Meie tooteid leiab tänu edasimüüjate võrgule nii koduturult kui ka naaberriikidest. Tarneahel ulatub üle maailma, mis hõlmab koostööd ligi 150 tarnijaga maailma eri paigust. 

Meie peamine eesmärk on olla kindel ja usaldusväärne laia tootevalikuga partner kvaliteedi, hinna kui tarnekindluse osas nii praegustele kui uutele klientidele ja koostööpartneritele. 

Tooted

Meie tootevalikust leiab ligi 5000 erinevat toodet: hinged, lukud, lingid, lükand- ja siinisüsteemid on vaid väike loetelu ukse- ja aknatarvikutest, mida oma klientidele pakume. 

Soovime katta väga erinevate soovide ja võimalustega klientide vajadusi, mistõttu leiab meie valikust nii ülilihtsaid tsingitud tarvikuid kui ka eksklusiivseid disaintooteid. 

Tarnijad

Ettevõtte tarnevõrgustik ulatub Euroopast Aasiani. Tarnijate valikul lähtume turu ja meie klientide vajadusest. Iga konkreetse tarnija juures hindame tema toodete kvaliteeti, hinnataset ja sobivust meie turule/vajadusele. Meie tarnijate hulka kuuluvad lukustusmaailmas hästi tuntud nimed Põhjamaadest, disainiteadlikust Kesk-Euroopast ja masstootmise "kodumaalt"- Aasiast. 

Kliendid

Meie klientidest suurema osa moodustavad akna- ja uksetootjad ning ehitusmaterjalide turul tegutsevad jaemüügi ettevõtted. Tööstus- ja kaubandussektori kõrval areneb järjest tihedam koostöö sisekujundajate ja arhitektidega. Tihe koostöö erinevate kliendigruppide ja tarnijatega annab meile suurepärase võimaluse pakkuda uusi innovaatilisi disainilahendusi akendele ja ustele.