TÖÖTAME 1. SEPTEMBRINI SUVISE TÖÖGRAAFIKU ALUSEL.  ETTEVÕTTE MÜÜGISAAL ON KÜLASTUSTEKS AVATUD E-N 8.15 - 15.00. TELLITUD KAUPADE VÄLJASTUS TOIMUB LAOST E-N 8.15 - 17.00

 

 

 

 

 

AvalehtTootedUudistootedUkselinkide valikusse on lisandunud rihveldusega mudelid

Ukselinkide valikusse on lisandunud rihveldusega mudelid

Kaks tootjat, kaks kollektsiooni, ühtne arusaam ilust!

Mõlema mudeli ühiseks elemendiks on nende ristuvate triipudega graveeritud silindrikujuline käepideme osa, mis tänu oma erilisele pinnale muudab haarde kindlaks.

Nurgelise rihveldusega pind on kindlasti midagi sellist, mis uksel, aknal või mööblil tähelepanu pälvib ning lõpptulemusele isikupära lisab.   

Mudel GRIP sobib sobib kasutamiseks üksnes Euroopa standardi (E) lukukorpustel (ühtse lõpptulemuse saavutamiseks soovitame juurde valida Bonaiti B-TWIN või B-KLASS magnetluku või S.A.B Serrature dekoratiivlukukorpuse).

GRIP mitmekülgses seerias on lisaks rosetil ukselingile valikus ka pikal plaadil ukselingid, aknalingid ning kolmes erinevas mõõdus reelingkäepidemed.

Kõik tooted on saadaval viies erinevas pinnaviimistluses:  kroom (CR), kroom/matt must (CE), matt must (VE), matt pronks (NP) ja kuldne (OZ).

GRIP matt must, kroom ja matt pronks viimistluses lingimudelite lisa- ja hinnainfo on leitav siin:

GRIP kroom (CR)

GRIP matt must (VE)

GRIP matt pronks (NP)

 

Mudel LEXINGTON sobib kasutamiseks üksnes Skandinaavia standardi (SC) lukukorpustel (Assa, Abloy ja nende analooglukkudel). 

Seeriast leiab veel kolmes erinevas pikkuses mööbli käepidemeid ja kahes erinevas läbimõõdus mööblinuppe.

Lexington seeria on samuti saadaval neljas erinevas pinnaviimistluses:  kroom (CR), läikiv messing (ME), matt must (MU) ja harjatud vaskne pronks (BRO).

Mõnede viimistluste hinnainfo on leitav siit:

LEXINGTON matt must (MU)

LEXINGTON harjatud vaskne pronks (BRO)

Linki valides küsi kindlasti ka soovitust lukukorpusele ning hingedele.